ביטוח אחריות מקצועית למאמן שחיה

ביטוח לקופצים למים


ביטוח אחריות מקצועית למורה לשחיה מספק מענה הכרחי למאמני ומדריכי שחייה אשר נחשפים לסיכונים ולתביעות. הביטוח נועד לכסות את חובתו של המאמן במקרים כמו תאונות, פציעות, מחדלים ותביעות דיבה. סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים פיתחה תכנית ביטוח אחריות מקצועית ייחודית וחדשנית למאמני ולמדריכי שחייה אשר תואמת ומכסה את הסיכונים העומדים בפני מאמן שחייה או מורה לשחיה.

לשחות עם ביטחון


פוליסת הביטוח הייחודית של הסוכנות מאפשרת התאמה מושלמת לצרכי המאמן או מדריך השחייה. הביטוח אפשרי למאמנים מקצועיים בעלי תעודה מקצועית מוכרת. מטרת הביטוח היא לאפשר למאמנים לעבוד מבלי לחשוש ולהיות טרודים מתביעות העלולות לפגוע בשם המקצועי שלהם ולפגוע בהכנסתם.

תאונות רטובות


אימוני שחייה נעשים על פי רוב בבריכת שחייה אך יש אימונים הנערכים בים ויש הבדל משמעותי בין המתקנים ובריכות השחייה בארץ. כאשר רוכשים ביטוח אחריות מקצועית מוודא צוות הסוכנות מהי הכשרתו של המאמן, האם הוא עצמאי, מה גודל הקבוצות שהוא מדריך, מהו הביטוח שיש לבריכת השחייה והיכן מתקיים הקורס. מאמן שחייה אחראי לשלום לקוחותיו ועליו לדאוג לבטיחותם ולהתוות תכנית אימונים מקצועית ובטוחה. סביבת הבריכה החלקה והאימון במים עלול לגרום לפציעות ולכן כל מורה לשחיה חשוף לתביעות.

ביטוח מקצועי בהתאמה אישית


סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים פועלת למעלה משני עשורים והיא גאה בקהל לקוחות גדול ומגוון הכולל בין היתר ספורטאים ומאמנים בענפי ספורט שונים. הסוכנות פיתחה תכנית ביטוח אחריות מקצועית למורה לשחיה המציעה פתרון מקצועי ומענה איכותי ומתקדם, תוך התאמה אישית למאפייני ולצרכיו של המורה לשחיה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>