ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיס

כיסוי למדריך הגמיש


מדריך פילאטיס חשוף לתביעות בגין נזקים ופציעות והוא עומד בפני סיכונים הכרוכים באופי הפעילות בענף זה. סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים מציעה עבורכם תכנית ביטוח אחריות מקצועית בהתאמה אישית ומספקת מענה מקצועי מקיף המלווה בשירות איכותי וביחס אישי.

 

כיסוי ביטוחי מותאם אישית

פילאטיס היא שיטת אימון נפוצה, פופולרית ומבוקשת. ניתן להבחין בין אימון פילאטיס רצפה לפילאטיס מכשירים ושיטת האימון נועדה לשיפור היציבה ותפקוד הגוף, לחיטוב ולשיפור תפקוד הנפש. אימון בפילאטיס כרוך בסדרה של תרגילים המפעילים את השרירים ונועדו לחיזוק ולגמישות שרירי הליבה והיציבה. כמו בכל שיטת אימון יש סיכון לתאונות ופציעות ולכן חשוב כי כל מאמן פילאטיס ירכוש ביטוח אחריות מקצועית למדריך פילאטיס בהתאמה אישית לצרכיו ולמאפייניו האישיים.

סיכונים וחשיפה לתביעות

מדריך פילאטיס חשוף בפני תביעות ועליו לבטח את עצמו ולדאוג לכיסוי ביטוחי נכון, מקיף ורחב כך שברגע האמת הוא יזכה להגנה מפני תביעות אחריות מקצועית. שיטת האימון כרוכה בסיכונים ומתפקידו של המאמן לדאוג למזעור סיכונים ולבריאות המתאמנים. למרות המקצועיות של המאמן פציעות עלולות להיגרם כתוצאה מטעויות אנוש, ממכשיר פגום או כתוצאה משימוש או מאימון לא נכון של המתאמן.

פתרון מקצועי, איכותי ומתקדם

סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים מלווה כבר למעלה משני עשורים קהל לקוחות מגוון הכולל ספורטאים, מאמנים, מדריכי כושר ופילאטיס, לקוחות פרטיים ועסקים. צוות הסוכנות פיתוח תכנית ביטוח אחריות מקצועית למדריך פילאטיס המציעה מענה ופתרון מקצועי, איכותי ומתקדם בהתאמה אישית לצרכים המשתנים של כל מדריך פילאטיס, שכיר או עצמאי.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>