ביטוח אחריות מקצועית למאמן קרוספיט

ביטוח חבר למאמן הקרוספיט


קרוספיט היא שיטת אימון חמה ומדוברת המגיעה לישראל מארה"ב. באמצעות השיטה ניתן לשפר את רוב מרכיבי הכושר הגופני אך כמו בכל פעילות גופנית פיזית יש סיכון לפציעות וחבלות. סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים הכינה תכנית ביטוח אחריות מקצועית למאמן קרוספיט המספקת פתרון מקצועי, איכותי וייחודי למאמנים בתחום.

 

אימון יוצא דופן

מאמן קרוספיט מתווה תכנית אימונים שנועדה לשפר הכושר הגופני של המתאמן. שיטת האימון אומצה על ידי יחידות מובחרות במשטרה ובצבא והיא פופולרית בקרב ספורטאים. השיטה מאופיינת בדפוסי עבודה, אימון ותרגול מגוונים הכוללים שימוש בשקי חול, בפטישים, בצמיגים, בכדורי כוח ועוד. האימון האינטנסיבי ואופן ביצוע התרגילים עלול לגרום לנזקים ולפציעות בקרב המתאמנים ולכן המאמן חשוף לתביעות ועליו לדאוג לשמו הטוב ולהגנה על מקור פרנסתו.


 

להתאמן בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית מאפשר למאמן ליהנות מראש שקט ולהעניק את מלוא תשומת הלב למתאמנים. האימון נערך בקבוצות או במסגרת אימון אישי ומתפקידו של המאמן לעודד את המתאמן לבצע תרגילים עד קצה היכולת הגופנית. מתאמן עלול להיפצע בגלל אי הקפדה על הוראות המאמן, מיומנות לקויה ושימוש במכשירים וכלים פגומים אך שיטת אימון זו לא נכללת תחת חוק הספורט ולכן המאמן חשוף לתביעות.


 

פתרון מקצועי לאימון אינטנסיבי

סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים המתמחה בביטוח ספורטאים, מאמני כושר ומדריכים בענפי הספורט השונים הכינה תכנית ביטוח אחריות מקצועית למאמן קרוספיט מקיפה, ייחודית ואיכותית. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום, לקבל מידע נוסף וליהנות מפתרון מקצועי וכיסוי ביטוחי רחב בהתאמה אישית.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>