ביטוח אחריות מקצועית למדריכי זומבה

כיסוי לפי הקצב


ביטוח אחריות מקצועית הוא פיתרון הכרחי לכל בעל מקצוע המבקש להגן על שמו המקצועי ועל פרנסתו. סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מציעה תכנית ביטוח אחריות מקצועית מיוחדת למדריכי זומבה. כיסוי ביטוחי התואם את הסיכונים הרלוונטיים לפעילות ומאפשר להמשיך לרקוד לפי הקצב.

בעלי מקצועי חופשי או בעלי עסק עצמאי הם האחראיים הבלעדיים לפעילותם ולתוצאותיה. טענות מצד לקוחות על פגיעות ונזקים הן דבר אפשרי וחלק מהמציאות המקצועית של כל נותן שירות. ביטוח אחריות מקצועית נותן מענה במקרים כמו: רשלנות מקצועית, מחדלים, תאונות ותביעות דיבה. אם ההאשמות הן רציניות, יתחיל תהליך משפטי בעל היבטים שונים, שיכול לסכן את שמכם המקצועי ואת פרנסתכם.

לרקוד זומבה בביטחון


ביטוח אחריות מקצועית כולל כיסויים ביטוחיים שונים המאפשרים התאמה אידיאלית לעיסוק המבוטח. סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מציעה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי זומבה, אשר סיימו קורס הכשרה וברשותם תעודת מוסמך. לאחר ריבוי מקרים של תביעות רשלנות כנגד מדריכי כושר וריקוד, פותח מוצר ייחודי, המציע כיסוי מצוין למדריכי זומבה ומאפשר להם להמשיך בעיסוקם מבלי לחשוש מתביעה.

הכיסוי הביטוחי ניתן עד לגובה גבול האחריות המוסכם על חברת הביטוח והנקוב בפוליסה. הביטוח מכסה את אחריותו החוקית של המבוטח, הנובעת מהפרת חובה מקצועית, רשלנות או מחדל שנעשה בתום לב. הפעלת הכיסוי הביטוחי נעשית מיד עם קבלת מכתב הדרישה הראשון, עוד לפני שהתובע פונה באופן רשמי לבית המשפט.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח אחריות מקצועית למדריכי זומבה


לסוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, ידע וניסיון רב בכל הקשור לביטוח אחריות מקצועית. הסוכנות היא חלוצה בתחום ביטוח האחריות המקצועית למדריכי הזומבה, ומובילה את הדרך ביצירת פתרונות ביטוחיים ייחודיים וחדשניים בתחום זה, עבור קהל לקוחותיה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>