ניסטל – ביטוח ופיננסים - איתכם עד לקו הגמר

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מציעה שירות מקיף ומקצועי לקהל לקוחות רחב, אך מתמחה במיוחד בביטוח ספורטאים ורוכבי אופניים. הסוכנות, שמשרתת לקוחות בהצטיינות כבר יותר מעשרים שנה, מתגאה במתן מענה מהיר, איכותי ומקצועי לכל לקוח בתנאים נוחים ומשתלמים.


 

מושיטים יד - מחדרה – לכל רחבי הארץ

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, נמצאת בעיר הותיקה חדרה, אך משרתת קהל לקוחות נאמן בכל רחבי הארץ. את הסוכנות ייסדה בשנת 1987, רחל ניסטל. היום, מנהל את הסוכנות בנה, אורן ניסטל, שסיים את לימודי הביטוח בהצטיינות וממשיך את דרכה הייחודית של אימו.

במשך עשרים שנה נשאר חזון הסוכנות כמו שהיה בתחילת הדרך: מתן מענה אישי, מקצועי ואיכותי לכל לקוח, במהירות וביעילות. לסוכנות קשרים הדוקים עם חברות הביטוח המרכזיות והמובילות בישראל וכך, לקוחות הסוכנות נהנים מתנאים וממחירים ללא תחרות. מעל הכול, מחויבת סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, ללוות כל לקוח בכל עת. המענה המקצועי מתקיים תמיד, אך בעת משבר או בשעת הצורך, אפילו ביתר שאת. לקוחות הסוכנות יודעים כי אנשיה יהיו לצידם לכל אורך הדרך.
הצוות המקצועי שלנו >>

סוכנות ספורטיבית ומצטיינת

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מתמחה בביטוח לרוכבי אופניים ולספורטאים. קהל לקוחות הסוכנות מורכב מלקוחות פרטיים, חברות מסחריות, מפעלי תעשייה ובעלי עסק עצמאיים. לצד כל אלה מציעה הסוכנות שירות ייחודי ומקצועי לספורטאים, לרוכבי אופניים ולחברות נסיעות של רוכבי אופניים מחוץ לארץ.

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, נחשבת לסוכנות מצטיינת בחברת הביטוח מגדל, בתחומים: ריסק ובריאות, מכירת ביטוח מנהלים ופנסיה, מכירת ביטוח אלמנטארי, ביטוחי רכב, דירה וביטוחים עסקיים. הסוכנות חברה, משנת 2007, 'בנבחרת החלומות' של חברת מגדל. נבחרת הכוללת שורה של סוכנים, המצטיינים במכירות של מוצרי ביטוח. כמו לקוחותיה ולמענם, סוכנות רחל ואורן ניסטל – ביטוח ופיננסים, חותרת להיות תמיד במקום הראשון.
תחומי ההתמחות של הסוכנות >>

הסוכן הוא סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של: מגדל, כלל, איילון, אלטשולר שחם. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.