לעסק שלכם יש עתיד עם כיסוי

לכל בית עסק אופי ומהות משלו. לכן כדאי לבחור בביטוח עסקי מתאים במיוחד לצורכי בית העסק ופועלו. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מתמחה בהתאמת ביטוחים עסקיים באופן מקצועי ומעודכן, וישמח להתאים גם לבית העסק שלכם ביטוח בעלות משתלמת.


 

מה כולל ביטוח עסק?

חשיבות הביטוחים העסקיים היא ברורה מאליה. בית עסק הוא עולם שלם הכולל עובדים, לקוחות, ציוד מקצועי יקר ערך, מוצרים שהושקעו בהם זמן וכסף ושם מקצועי שנבנה לאורך זמן. פגיעה בכל אחד מהגורמים הללו תשפיע מיידית על פעילותו השוטפת והכלכלית של בית העסק, כמו גם על כל שאר חלקי המערכת.

ביטוחים עסקיים מציעים פיצוי במקרים בהם נגרם נזק למבנה בו שוכן בית העסק או מתקיימת פגיעה בציוד או במלאי. כמו כן, ביטוחים עסקיים מעניקים כיסוי במקרים של פגיעות פיסיות אצל עובדי העסק או לקוחותיו או במקרים של חשש מתביעה, על רקע חשד לרשלנות מקצועית או סוגיות חבות מוצר נוספות.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח עסק

ביטוחים עסקיים יש להתאים לכל בית עסק לפי דרישותיו וצרכיו הייחודיים. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מבין היטב בביטוחים עסקיים ומנוסה בהתאמת מוצרים אמינים לכל לקוח עסקי של הסוכנות. הסוכנות מציעה פתרונות ביטוח יצירתיים לכל סוגי העסקים, קטנים או גדולים. הסוכנות כוללת מחלקה המתמחה בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית לעוסקים ברפואה אלטרנטיבית, כמו גם מוצרי חבות מוצר לבעלי מלאכה שונים.

ועכשיו לקראת הקיץ, אנו מציעים לכם, בעלי קייטנות קיץ, ביטוח קייטנות בתעריף משופר של שומרה. לפרטים לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>