כל מה שבעל רכב צריך

מטרתו של ביטוח רכב היא לתת כיסוי במקרים של תאונות דרכים או פגיעה בכלי הרכב האישי. רכישת ביטוח רכב אמין ואיכותי תבטיח חיסכון כספי בעת הצורך. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים יסייעו לכם בבחירת ביטוח רכב מהימן ומשתלם.

מה חשוב לדעת על ביטוח רכב?

מדינת ישראל מחייבת כל בעל רכב ברכישת ביטוח חובה. באופן זה דואגת המדינה שיהיה כיסוי, גם אם בסיסי ביותר, במקרה של תאונה. כשמדובר בביטוח חובה לרכב, קיימים הבדלים בגובה העלות החודשית בין רכב אחד לשני. הבדלים אלה נובעים מחישוב גורמי הסיכון האפשריים העולים מהשימוש השוטף בכלי הרכב.

ביטוח צד ג' מכסה את עלות הפיצוי והשיקום של כלי הרכב לאחר תאונות או פגיעות אחרות. ביטוח מקיף לרכב אינו מחייב את בעל הרכב, אך בעת הצורך עשוי להתברר כרכישה חכמה ביותר. מדובר במוצר המציע כיסוי רחב לשורה של פגיעות אפשריות בכלי הרכב, לצד כיסוי צד ג' וכיסוי כנגד נזק מצד גורמי טבע או גורמים בלתי צפויים אחרים. הן במקרה של ביטוח צד ג' והן לגבי ביטוח מקיף לרכב, ככל שהפרמיה החודשית תהיה גבוהה כך הכיסוי יהיה נרחב יותר.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח רכב

קיימות אפשרויות בחירה בתחום ביטוח הרכב, כמו גם, אפשרות לשלב בין סעיפי כיסוי שונים. כדי ליצור את המוצר המתאים לכם ביותר, פנו למומחה בסוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים וקבלו ייעוץ מקצועי ושירות מקיף ובלתי מתפשר.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח רכב >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>