לרכב עם כיסוי עד לאופק

מפתיע לגלות שחרף התרחבות הרכיבה על אופניים בקרב הציבור, חלק לא מבוטל מהאנשים אינו מודע לחשיבות רכישת ביטוח לרוכבי אופניים. מדובר בכיסוי הכרחי במקרה של פגיעה או נזק, שעשוי לעלות הרבה כסף לאדם מן הישוב. סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מבינה ברכיבה על אופניים ומבינה בביטוח – יש יותר טוב מזה?

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לרוכבי אופניים?

המהפכה הירוקה שהולכת ומתרחבת והעלייה ההדרגתית במחירי הדלק, גורמים אלה ואחרים, הביאו לכך שחלק לא מבוטל בציבור בוחר באופניים ככלי תחבורה זול, נוח וחסכוני. עם זאת, מפתיע לגלות שבעוד שכלי הרכב השונים מבוטחים היטב בסוגי ביטוח שונים, אין מודעות רבה לגבי הכרחיות הביטוח כשמדובר באופניים.

הרכיבה באופניים, כמוה כנהיגה בכל כלי רכב, ברגע שמדובר בסיכון לפגיעה קיימת חובה לדאוג לכיסוי אמין ומיטבי. אפשרויות הפגיעה הקיימות בקשר לאופניים כוללות פגיעה ברוכב עצמו, פגיעה בהולכי רגל ופגיעה באופניים שיכולות להיות בעלות ערך כספי רב.

חברות הביטוח מקפידות להיות מעודכנות במגמות השונות בעולם ולכן פיתחו מוצרים הנותנים מענה ופתרונות לצרכים הייחודיים של רוכבי האופניים בארץ. בדרך כלל, ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי גם מעבר לגבולות ישראל, מתוך ההבנה כי אופניים הן ניידות ונחוצות לפעילות הכוללת ספורט תחרותי.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח לרוכבי אופניים

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מתמחה במתן פתרונות ביטוח לרוכבי אופניים. הסוכנות מכירה מקרוב את צורכי רוכבי האופניים ומנגד, מכירה היטב את ההיצע הקיים אצל חברות הביטוח השונות. צוות הסוכנות ישמח להתאים לכם ביטוח לרוכבי אופניים שייתן מענה איכותי לכל דרישותיכם.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>