תיק השקעות עם ארגז כלים

כל אחד מתמחה במשהו. זה היתרון שאנחנו יוצרים לטובתנו. כשניגשים לבצע השקעות בשוק ההון, כדאי ללכת יד ביד עם מומחה וליהנות מניסיונו ומרווחים עתידיים. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מזמין אתכם ללכת איתו בשבילי שוק ההון ולהרוויח.

 

מה כוללים שירותים פיננסיים?

שירותים פיננסיים הם שם כולל לשורה של שירותי ייעוץ הנוגעים להשקעות פיננסיות ולבחירה במכשירים פיננסיים שונים. מומחה פיננסיים יידע לתת ללקוח המבקש להשקיע את כספו, מידע חיוני, טיפים והמלצות על דרכי השקעה וליווי מקצועי בבירוקרטיה של שוק ההון.

כל פעם שמתפנה סכום כסף שאין בו צורך מייד, כדאי לבחור בערוצי השקעה אמינים ולהרוויח בלי להתאמץ. בחירה בשירותים פיננסיים תקל על התנהלותו של אדם פרטי בתוך עולם מורכב כמו שוק ההון.

מומחה פיננסים יציג ללקוח את אפשרויות ההשקעה העומדות לפניו, יציע לו סקירה מקצועית של מגמות פיננסיות עולמיות ומקומיות וינהל מעקב אחר כל התפתחות הנוגעת לערוצי ההשקעה שנבחרו.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – שירותים פיננסיים

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, כוללת בתוכה מחלקה מיוחדת ונפרדת המציעה שירות פיננסי ללקוחות הסוכנות. למחלקה קשרים הדוקים עם בתי ההשקעות המובילים בארץ והיא ערוכה לתת לכל לקוח ייעוץ מקצועי אופטימאלי בנוגע לניהול תיקים, בחירה בערוצי חיסכון, בחירה בקרנות השתלמות, ניהול קופות גמל ועוד.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>