כיסוי לאיכות חיים

חלק מלקיחת אחריות על מהלך החיים הוא תכנון מושכל של העתיד. רכישת ביטוח סיעודי מוקדם, תבטיח מימון טיפולים מקצועיים או שהייה במוסדות איכותיים, אם יהיה צורך בכך. סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מכירה בחשיבות הביטוח הסיעודי ותשמח לסייע בידכם בבחירת ביטוח סיעודי אמין ומיטבי עבור עתידכם.

 

מהו ביטוח סיעודי?

אנשים קשישים או חולים זקוקים לטיפול תומך ולהשגחה סביב השעון, נוסף על הטיפול הרפואי החיוני שהם מקבלים. הקרובים להם מבקשים באופן טבעי לסייע בעצמם ולתת ליקיריהם את כל שאפשר לתת. אבל בטווח הארוך מדובר בטיפול מפרך, פיסית ונפשית ובעיקר מכביד מאוד מבחינה כלכלית. כדי למנוע מצבים כאלה, כדאי לרכוש ביטוח סיעודי בזמן מוקדם מספיק על מנת לתת כיסוי איכותי בעת הצורך.
מה אתה יודע על ביטוח סיעודי? >>

ביטוח סיעודי נותן בידי המבוטח אפשרויות טיפול ומימון שונות. קיימת אפשרות לקבל טיפול סיעודי מקצועי בין כותלי הבית או במוסדות שנועדו למטרות סיעודיות. קיים מענה כלכלי למימון טיפולים רפואיים ובריאותיים ולמימון תרופות ובדיקות חיוניות. אין עוד צורך להשלים עם פגיעה באיכות החיים. אפשר לשמור על הבריאות ועל כבודו האישי של כל אדם.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח סיעודי

כדי שביטוח סיעודי ייתן מענה איכותי וכיסוי משביע רצון צריך לבחור נכון ובזמן מוקדם מספיק.
צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, יכיר לכם את מוצרי הביטוח הסיעודי הקיימים בשוק וימליץ לכם על בחירה, שתתאים לאורח חייכם וליכולת ההחזר האישית של כל אחד מכם.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח סיעודי >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>