אפיק החיסכון הטוב ביותר לטווח בינוני

בשנים האחרונות הפכו קרנות השתלמות למוצר מבוקש במיוחד. גורמים שונים, ביניהם - הטבת המס הייחודית שגלומה בהן, סביבת ריבית נמוכה ותשואה מינימאלית עבור פיקדונות בבנקים, הופכים את קרנות ההשתלמות לאפיק החיסכון הטוב ביותר בישראל לטווח בינוני, ובמקרים מסוימים גם לטווח ארוך.


היתרון המרכזי בקרנות השתלמות כאמור, היא הטבת המס שגלומה בהן - לאחר 6 שנים החיסכון כולו פטור ממס, כולל הרווחים. ההשקעה בקרן השתלמות מיועדת לשכירים ולעצמאיים, כאשר שכירים שחוסכים בקרן השתלמות יכולים ליהנות מהשתתפות המעסיק בהפקדות.

היתרונות המרכזיים בקרן השתלמות:

  • פטור מלא ממס על רווחים בעת משיכה או הפקדה לקרן
  • קופת הגמל ההונית היחידה שמאפשרת לך לקבל את החיסכון בצורת תשלום חד-פעמי
    ולא בדרך של קצבה חודשית
  • אין חובה לפדות את הקרן לאחר 6 שנים. תוכל להמשיך לחסוך וליהנות מפטור תשלום
    מס על הרווח

 

מתי אפשר לפדות את הקרן?

ניתן לממש את הכספים בקרן ההשתלמות כבר לאחר 3 שנים לצורך השתלמות מקצועית, או לאחר 6 שנים לכל צורך אחר. בניגוד למוצרי השקעה אחרים כמו פיקדונות, תכניות חיסכון, קרנות נאמנות, תעודות סל ואחרים, בהם תידרש לשלם מס על הרווחים במועד המשיכה, בקרן ההשתלמות לא תידרש לשלם מס על הרווחים, לא בעת משיכה ולא בעת הפקדה.

קרן השתלמות בהתאמה אישית

בחירת קרן השתלמות צריכה להתבסס לא רק על תשואות, אלא גם על התאמה של הסיכון הטמון בניהול כספי הקופה הנבחרת לדרישות ולצרכים השונים של כל חוסך. שפריר סוכנות לביטוח מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של קרנות השתלמות אטרקטיביות, תוך דגש על שירות אישי, יעיל וזמין.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על שפריר סוכנות לביטוח >>>>