כיסוי אטרקטיבי לנכס ולרכוש

ביטוח דירה הוא מוצר מודולרי וגמיש המציע מענה איכותי בעלות חודשית נוחה. האפשרות לפצל את חלקי ביטוח הדירה לפי צורכי הלקוח הופכת אותו למוצר מתקדם ומשתלם. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים יתאים לכם ביטוח דירה אמין בתנאים אטרקטיביים.

מה כולל ביטוח דירה?

ביטוח דירה הוא פיתרון מצוין לכל מי שמבקש לדאוג לכיסוי איכותי עבור הנכס שבידיו ו/או תכולתו. אפשרות פיצול ביטוח הדירה הופכת אותו למוצר מועדף הן על ידי בעלי נכס נדל"ן והן על ידי דיירים השוכרים את הנכס ומבקשים לשמור על רכושם האישי.

ביטוח דירה מחולק לשני חלקים: ביטוח המבנה וביטוח התכולה. ביטוח המבנה מכסה כל פגיעה אפשרית בנכס ובחלקיו, ביטוח התכולה מציע כיסוי במקרים של פגיעה ברכוש הנמצא בתוך הנכס. נוסף לאלה, כולל ביטוח הדירה סעיפי כיסוי המחויבים על פי חוק ונמצאים בתוך כל פוליסה. באופן זה דואגת המדינה שאזרחיה יקבלו מוצר אמין ואיכותי ככל האפשר.
ביטוח דירה - קצר ולעניין >>

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח דירה

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מציעה ללקוחותיה ביטוח לכל סוגי הדירות והבתים, במחירים נוחים ומשתלמים. נוסף לביטוח המבנה והתכולה מציעה הסוכנות הרחבות שונות הניתנות לבחירה, כמו ביטוח ערך קרקע לבתים משותפים וכיסויים אטרקטיביים אחרים.

 

בעקבות השריפות וההצתות הרבות שהתרחשו סביב המדינה, עלו שאלות רבות בנוגע לפיצוים לנפגעים. בין התשובות ניתן היה למצוא אי דיוקים רבים וחוסר הבנה במקרה של הכרזת השריפות כאירוע לאומני\טרור. הנושא של "סוג" האירוע חשוב מאוד מבחינה ביטוחית גם לנפגעים וגם לחברות הביטוח.
במקרים כלל ארציים, הגופים הגדולים, קרי המדינה וחברות ביטוח, ידעו איך להסתדר בינהם בנושא דרישות והחזרים כספיים ובדרך כלל האזרחים יקבלו את העזרה המגיעה להם. אך במקרים פרטניים ולמען האמת, גם במקרים כלל ארציים, קיימים פרטים ועובדות אותם אנשים אינם מכירים ושידיעתם תספק להם הגנה וביטחון כלכלי ברגעים הכי קשים שלהם. לכן אספנו כאן עשרה דברים שלא ידעתם על ביטוח תכולת דירה בפני נזקי מלחמה וטרור. לגזור ולשמור.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח דירה >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>