לחיות את החיים באחריות

כל אדם בוגר יודע כי החיים מזמנים התמודדויות שונות ומצבים בלתי צפויים. כדי להתגונן מפני פגיעות כלכליות שעשויות לנבוע ממצבים אלה, כדאי לכל אחד לרכוש ביטוח חיים אמין ואיכותי. סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים תסייע לכם לקחת אחריות על החיים שלכם ותתאים לכם ביטוח חיים בתנאים משתלמים.

מהו ביטוח חיים?

חברות הביטוח יצרו מוצר שנותן פתרונות למצבים בהם נפגע כוח הפרנסה. ביטוח חיים הוא למעשה חוזה בין המבוטח לחברת הביטוח, לפיו מתחייבת חברת הביטוח לפצות את המבוטח במידה וייפגע ולא יוכל להתפרנס או לפרנס את משפחתו. תנאי מימוש הפיצוי נשענים על סעיפי הפוליסה שרכש המבוטח.

בשוק הביטוח קיימים שני סוגי ביטוח חיים: ביטוח ריסק טהור המפצה את המבוטח אך ורק במקרה של מוות, לפי תקופה הקבועה בפוליסה, וביטוח חיים הכולל רכיבי חיסכון, המציע למבוטח גם אפשרות של חיסכון הכסף שהושקע בביטוח בעת הפנסיה. ביטוח הכולל אפשרות חיסכון מציע גם פיצוי במקרים כמו אובדן כושר עבודה ונכות.
תכנן: כמה ביטוח חיים אתה צריך? >>

כמה זה יעלה לך? >>

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח חיים

שוק הביטוח משופע בסוגי ביטוח חיים. לכל פוליסה יתרונות משלה וסעיפים שחשוב להבין עד הסוף. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מציעה לכם ליווי מקצועי צמוד, וסקירה מקיפה של כל סוגי ביטוח החיים שעשויים להתאים לכם, תוך התחשבות בכל סעיפי הפוליסה וביכולת ההחזר האישית של כל לקוח.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח חיים >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>