הכיסוי הכי טוב לנכס שלכם

רכישת נכס נדל"ן מחייבת קבלת החלטות מהירה ומימון זמין ומיידי. רוב הציבור זקוק למשכנתא כדי לממן רכישת נכס והבנקים מצידם, מחייבים רכישת ביטוח משכנתא, כערבות לכספם. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מציע לכם ביטוח משכנתא מהימן בתנאים מעולים.

מה כדאי לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא נועד להגן על כספו של הבנק שניתן ללקוח כהלוואה. אם ייפגעו הכנסותיו של הלווה, סביר שייפגע גם ההחזר החודשי של תשלומי המשכנתא . הבנק מבקש למנוע מצב בו לא תוחזר לו ההלוואה, לכן מחייב רכישת ביטוח משכנתא. כך, במקרה של פגיעה כלכלית אצל הלווה, תשלם חברת הביטוח את שארית המשכנתא ישירות לבנק.

ביטוח משכנתא כולל שני סוגי כיסוי: ביטוח חיים לבעל הנכס וביטוח לנכס עצמו. ביטוח החיים מכסה את בעל הנכס ונותן כיסוי במקרה בו ייפגע או ימות. במקרים אלה, תשלם חברת הביטוח את יתרת תשלומי המשכנתא לבנק ובעל הנכס או מוטביו יוכלו להמשיך ולהחזיק בנכס.

ביטוח הנכס מכסה אפשרות של פגיעה בנכס ופגיעה בערכו בשוק הנדל"ן. במקרה של פגיעה תשלם חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא ולפי סעיפי הפוליסה, אף תדאג לשיקום הנכס.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח משכנתא

צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מתייחס בכל הרצינות להתחייבות למשכנתא. מדובר באחת ההוצאות החודשיות הגדולות ביותר של משפחה בישראל. כדי להפוך את ההתחייבות הזו למשתלמת ובטוחה, יציע לכם צוות הסוכנות מוצרי ביטוח משכנתא, שיגנו על הנכס שלכם באופן מיטבי, לאורך כל שנות ההלוואה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>