להשקיע עכשיו לעתיד בטוח

היציאה לפנסיה מחייבת חשיבה מוקדמת לגבי מקורות הפרנסה והמימון שיתמכו בעתיד. בחירה נבונה בחיסכון פנסיוני תאפשר השקעה במשך שנות העבודה למען שנות הפנסיה שיבואו עליכם לטובה. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מתמצא היטב בערוצי החיסכון הפנסיוני וילווה אתכם עד לבחירה מיטבית ומשתלמת.

 

מה חשוב לדעת על חיסכון פנסיוני?

היציאה לגמלאות מביאה עימה שינויים רבים ומחייבת התמודדות עם שורה של שאלות קיומיות. לצד ענייני בריאות והשינוי בחיי השגרה עולה גם הצורך במקורות מימון יציבים שיחליפו את המשכורת החודשית המוכרת. כשמדובר בחיסכון פנסיוני, ככל שמתחילים מוקדם כך נהנים מתוצאות טובות יותר.

קיימים שלושה ערוצי חיסכון פנסיוני עיקריים, אותן מציעות חברות הביטוח ללקוחות. קיימות תכניות ייחודיות המשלבות בין הערוצים השונים ובין יתרונותיהם:

קופות גמל – הכסף שמופרש מידי חודש נצבר בקופה ומשולם בעת היציאה לפנסיה בתשלום אחד וחד פעמי.

קרנות פנסיה – הכסף שמופרש מידי חודש נצבר בקרן הפנסיה ומשולם למבוטח, עם יציאתו לגמלאות, מידי חודש. ממש כמו משכורת חודשית. יתרון נוסף של קרן הפנסיה הוא הכיסוי שהיא מציעה במקרים של אובדן כושר עבודה או נכות, כמו גם העברת כספי הקרן למוטבים הרשומים בפוליסה, במקרה של מות המבוטח.


ביטוח מנהלים – הכסף שמופרש מיד חודש משולם למבוטח מידי חודש, עם יציאתו לגמלאות. תכניות ביטוח מנהלים מציעות נוסף לחיסכון גם שורה של כיסויים שונים הניתנים לבחירה.

כמה זה יעלה לך? >>

חשב כמה יהיה לך בקרן פנסיה >>

ניסטל – ביטוח ופיננסים – חיסכון פנסיוני

כדי לקבל כמה שיותר מתכניות החיסכון הפנסיוני, מומלץ לבחור באופן מושכל ולהבין את כל סעיפי החוזה. צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מקפיד להיות מעודכן בכל הנעשה בתחום החיסכון הפנסיוני, וישמח להציע לכם להשתמש בניסיונו המקצועי העשיר על מנת שתבחרו מוצר אמין ואיכותי. הסוכנות מציעה הנחה בדמי ניהול לחברות מסחריות ולמפעלים שיכללו לפחות עשרה מצטרפים חדשים.

שאלות ותשובות >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>