כיסוי למקרה של תאונות המתרחשות בבית

מקרים של פציעה וחבלה קשה יכולים להתרחש גם בבית בו אתה גר – וכיסוי הוצאות הטיפול במקרים כאלה מחייב ביטוח תאונות אישיות. בניסטל ביטוח ופיננסים, נתאים לך ביטוח תאונות אישיות ההולם את צרכיך.


 

מהו ביטוח תאונות אישיות?

המושג "תאונה" עולה לרוב בהקשר של נהיגה ברכב, אך תאונה יכולה להתחולל בכל מקום ובשלל מצבים: אתה יכול לסבול מנפילה, פגיעה מחפץ וחבלות גופניות אחרות הנובעות מהסביבה המקיפה אותך. מלבד הוצאות טיפול, חבלות כאלה יכולות גם להוביל לאבדן כושר עבודה ולהוצאות נוספות. ביטוח תאונות אישיות מספק לך כיסוי להוצאות אלה.

כבר יש ברשותי ביטוח רכב, ואני מבוטח מפני תאונות במקום עבודתי. מדוע אני זקוק גם לביטוח תאונות אישיות?

במרבית המקומות הציבוריים בהם אתה מבקר, קיים ביטוח של בעל המקום, שמיועד לכסות הוצאות טיפול במקרה של תאונה. אך יש מקום אחד בו אינך מבוטח מפני תאונה - הבית בו אתה מתגורר. מקרים של נפילה, פציעה וחבלה יכולים להתרחש בו כפי שהם יכולים להתרחש בכל מקום אחר, ואם אין ברשותך ביטוח תאונות אישיות, תיאלץ לשאת בעלות הגבוהה של הטיפול וההוצאות הנלוות לו.

ביטוח תאונות אישיות בניסטל ביטוח ופיננסים

ביטוח תאונות אישיות בניסטל ביטוח ופיננסים נעשה תוך התאמה מלאה למצבך הבריאותי והפיננסי, והוא דואג לך לכיסוי מלא של הוצאות טיפול והוצאות אחרות הנובעות מתאונה - גם כשזו מתרחשת בבית שלך.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>