דואגים לכם מסביב לעולם

ביטוח נסיעות הוא מוצר שלא כדאי לוותר עליו כשיוצאים מגבולות הארץ. כל נסיעה עשויה להשתבש, מדוע לא להיות מוכנים לכל אפשרות? הכניסו ביטוח נסיעות למזוודה, לצד הבגדים, מברשת השיניים והמט"ח ותהיו בטוחים שיש מי שדואג לכם.


 

מה כדאי לדעת בעת רכישת ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות מתחלק לשני חלקי כיסוי: כיסוי רפואי וכיסוי מטען. שני חלקי הביטוח חשובים ובעת צרה עשויים לחסוך כסף רב. עם זאת, לפני רכישת ביטוח נסיעות, כדאי להתייעץ עם מומחה בסוכנות הביטוח לגבי אפשרויות הכיסוי. כל נסיעה שונה מאחרת. משפחה הנוסעת לטיול באירופה זקוקה לחבילת כיסויים אחרת מאיש עסקים הנוסע לרגל עסקיו. כך גם לגבי נסיעות אקסטרים או טיולי תרמילאים. מומחה הביטוח יידע להתאים את ביטוח הנסיעות במדויק לכל נוסע לפי דרישותיו ויכולתו הכלכלית.

הכיסוי הרפואי מציע מימון לשורה של מצבי חירום רפואיים. מעלויות חילוץ ואשפוז ועד מימון ניתוחי חירום, בדיקות, תרופות והטסה חזרה לישראל, אם המצב מחייב זאת.

כיסוי המטען מציע פיצוי במקרים של אובדן או גניבת הכבודה. כדאי לכסות את כל הציוד האישי, גם אם מדובר בציוד בסיסי. כך, בעת הצורך, יהיה בידכם פיצוי שיאפשר רכישה מהירה של ציוד חלופי במינימום פגיעה בנסיעה.

ניסטל – ביטוח ופיננסים – ביטוח נסיעות

צוות סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים יתאים לכם ביטוח נסיעות משתלם עבור כל נסיעה. צוות הסוכנות זמין לתת שירות ומענה בכל שעה ומחויב בפיתרון מהיר לכל לקוח, בכל מקום בעולם. הסוכנות מציעה ביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל הכולל ביטוח כנגד החמרה רפואית. עוד מציעה הסוכנות ביטוח ייחודי לרוכבי אופניים, הכולל כיסוי במקרים של נזק בהובלה או גניבה וכולל אפשרות הרחבת הכיסוי לתחרויות ספורט שונות.

להורדת עלון מידע אודות פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל "פספורד כארד לתייר" לחץ כאן >>

לפרטים נוספים אודות פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל "פספורד כארד לתייר" לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>