ביטוח אחריות מקצועית למאמן הליכה

כיסוי להולכים בקצב מהיר


מאמן הליכה מכין תכנית ושגרת אימונים לאנשים המעוניינים לשפר את הכושר שלהם ולעצב את גופם. קצב האימון נקבע על ידי המאמן אך יש להימנע מעומס יתר העלול לגרום לפציעות. סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים מציעה עבור מאמני כושר והליכה תכנית ביטוח אחריות מקצועית המעניקה מענה מקצועי וכיסוי ביטוחי רחב וחשוב למאמני ההליכה.

ללכת בביטחון


תכנית אימון הליכה נועדה לאנשים המעוניינים לשפר את הכושר האירובי שלהם וניתן להצטרף לקבוצת הליכה בהנחיית מאמן הליכה מקצועי ומנוסה, ליצור קבוצה חדשה עם חברים, מכרים או בני משפחה או לפנות לצעוד עם מאמן אישי וליהנות ממלוא תשומת הלב ומאימון אחד על אחד. מאמן מקפיד על תכנית אימון מקצועית המתבססת על שיטות שונות עם עליה ברמת הקושי בהדרגתיות לאחר חימום. כמו בכל ענפי הספורט עלול המתאמן לסבול מפציעות במהלך האימון וחשוב כי המאמן ירכוש ביטוח אחריות מקצועית למאמן הליכה המעניק לו כיסוי ביטוחי מקצועי, רחב ומקיף והגנה מפני תביעות מצד המתאמנים.

אימון בחוץ


מזג האוויר בישראל מאפשר למאמנים ולמתאמנים ליהנות ממסלולי הליכה בחוץ וכך משלבים בין פעילות גופנית בריאה ומהנה להנאה מהאוויר הנקי ומפעילות בשטח פתוח. במהלך האימון עלול המתאמן להיפצע כתוצאה ממכשולים בדרך, לסבול מקושי בגלל עומס יתר או להיפצע כתוצאה מנעלי הליכה פגומות. פציעה במהלך האימון חושפת את המאמן לתביעות ומאחר ותפקידו למנוע ככל הניתן פציעות חשוב כי הוא יצטייד בכיסוי ביטוחי המעניק לו ראש שקט ומאפשר לו להתפרנס בכבוד.

פתרון מקצועי ומתקדם


ניסטל- ביטוח ופיננסים מספקת פתרון מקצועי ומתקדם למאמני הליכה. הסוכנות מתמחה בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית למאמן הליכה ואנו עומדים לרשותכם בכל עת.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>