ביטוח אחריות מקצועית למאמן ריצה

כיסוי מהיר ומקצועי למאמן הריצה


מאמן ריצה בונה תכנית אימון אישית או קבוצתית ומלווה את המתאמנים על מנת להימנע מפציעות ולשמור על התקדמות נכונה ומבוקרת. המאמן נושא באחריות כלפי המתאמן ועליו לדאוג לבריאותו ולהדריכו בהתאם. סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים מציעה למאמני כושר וריצה תכנית ביטוח אחריות מקצועית בהתאמה אישית המספקת כיסוי ביטוחי מקיף והיא מצטיינת במענה מהיר ואיכותי לכל לקוח.
אימון ריצה למתחילים

לפני עריכת ביטוח אחריות מקצועית למאמן ריצה בודקת הסוכנות האם המאמן עובד כעצמאי או כשכיר מטעם חברה, האם לשכיר יש כיסוי ביטוחי מטעם החברה בה הוא עובד, היכן נערכים האימונים והאם המאמן מדריך קבוצות או מעביר אימונים אישיים. יש להתאים את הפוליסה לצרכי המאמן ולבדוק מה כוללת תכנית האימון למתחילים והאם המאמן מתלווה למתאמן בכל האימונים למתחילים והאם התכנית כוללת אימוני כושר במכון כושר.

הכנה למרוץ

ביטוח אחריות מקצועית מספק למאמני כושר וריצה שקט נפשי ואפשרות להכין את המתאמן למרוץ בו הוא מעוניין להשתתף. רבים הבינו כי על מנת להשתתף במרוץ עליהם לפנות למאמן מקצועי שיכין עבורם תכנים אימון נכונה אך במהלך האימונים עלולים להיגרם פציעות והמאמן חשוף לתביעות שונות. מאמן ריצה מקצועי יכול לצפות סיכונים מראש ולנקוט באמצעים על מנת למזער נזקים ופגיעות.

ביטוח מקצועי למאמני ריצה

סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים מתמחה בביטוח ספורטאים והיא מציעה ניסיון עשיר ושירות ייחודי ללקוחותיה. צוות הסוכנות ישמח להתאים עבורכם תכנית ביטוח אחריות מקצועית למאמן ריצה ולספק מענה מקצועי, איכותי וייחודי תוך ליווי אישי ויחס אדיב.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>