ביטוח אחריות מקצועית למאמן ריקוד

כיסוי מקצועי למורה לריקוד


חשוב כי כל מורה או מאמן ריקוד ידאג לביטוח אחריות מקצועית וכך יוכל להגן על פרנסתו. סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים הכינה תכנית ביטוח אחריות מקצועית למורה לריקוד המספקת שקט נפשי ופתרון מקצועי חשוב ואיכותי למורים, למאמנים ולמדריכי הריקוד.

 

לרקוד בביטחון

מורה לריקוד מעביר שיעורים פרטיים או קבוצתיים בסגנונות ריקוד שונים ומהצעד הראשון ועד לרמה המתקדמת ביותר. המורה מעניק תשומת לב רבה לכל משתתף ומתקדם לפי הקצב של התלמיד הפרטי או הקבוצה. במהלך האימון עלולים המשתתפים לסבול מפציעות ומפגיעות גופניות כתוצאה מעומס יתר, מתנועה לא נכונה, מפגם גופני, מציוד לקוי או מאי הקפדה על הוראות המורה. ביטוח אחריות מקצועית נותן מענה למורה או למאמן במקרים כגון: רשלנות מקצועית, תאונות, פציעות, תביעות דיבה וכו'.


 

עצמאי או שכיר

צוות הסוכנות מתאים ביטוח אחריות מקצועית עבור מורה לריקוד באופן מקצועי ולאחר בדיקה האם המורה הינו עצמאי או שכיר, מהו הכיסוי הביטוחי שיש לסטודיו בו עובדים או ממנו שוכרים אולם לשיעורים, מהו מספר התלמידים, האם המורה מעביר שיעורים פרטיים בביתו או בבית הלקוח, מהו הפתרון הביטוחי הקיים ומהו גבול האחריות הנדרש עבור המורה. 

פתרון ביטוחי בהתאמה אישית

סוכנות ניסטל- ביטוח ופיננסים היא סוכנות מצטיינת הפועלת באופן הדוק עם חברות הביטוח המובילות בארץ. הסוכנות מציעה תכנית ביטוח אחריות מקצועית למורה לריקוד מקצועית, ייחודית, חדשנית ומקיפה בהתאמה אישית לצרכי המורה או המאמן.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על ניסטל סוכנות לביטוח ופיננסים >>