בשבילכם זה ספורט – בשבילנו זה ביטוח

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מלווה במקצועיות ובאמינות, למעלה משני עשורים, קהל לקוחות מגוון ונאמן. הסוכנות מתמחה בשירות ייחודי לרוכבי אופניים וספורטאים, אך על לקוחות הסוכנות נמנים גם לקוחות פרטיים ועסקיים רבים.

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים היא סוכנות מצטיינת שפועלת באופן הדוק עם חברות הביטוח הגדולות בישראל. צוות הסוכנות מחויב למתן מענה מקצועי ואיכותי לכל לקוח, בכל מקום ובכל עת.

פרופיל החברה

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מציעה שירות מקיף ומקצועי לקהל לקוחות רחב, אך מתמחה במיוחד בביטוח ספורטאים ורוכבי אופניים. הסוכנות, שמשרתת לקוחות בהצטיינות כבר יותר מעשרים שנה, מתגאה במתן מענה מהיר, איכותי ומקצועי לכל לקוח בתנאים נוחים ומשתלמים.

מידע נוסף

תחומי אחריות

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מתמחה במתן שירותים מעולם הביטוח ובהתאמת כל מוצרי הביטוח המוכרים. צוות הסוכנות מקפיד להתעדכן בכל עת בכל מה שקורה בתחום הביטוח ומחויב לתת שירות איכותי לכל לקוח, בהתאם לדרישותיו ולצרכיו. הסוכנות מתמחה בהתאמת מוצרים ייחודיים לעוסקים בספורט ולרוכבי אופניים. התמחות זו של הסוכנות כוללת היכרות עמוקה עם צרכיהם הספציפיים של ספורטאים והתאמה מקצועית של מוצרים איכותיים ומהימנים.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו

קהל הלקוחות של סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, הוא מגוון, ייחודי ונמצא בכל רחבי הארץ. הסוכנות משרתת לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות מסחריות, מפעלי תעשייה ובעלי עסק עצמאיים. הסוכנות מתמחה בהתאמת מוצרי ביטוח לספורטאים ולרוכבי אופניים, כמו גם לחברות המארגנות נסיעות של רוכבי אופניים בחו"ל.

מידע נוסף

מעורבות בקהילה

סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, מאמינה כי נתינה כוללת בתוכה שכר אינסופי. השקפת העולם של צוות הסוכנות, לוקחת אחריות על העתיד המשותף לכולנו. הסוכנות מקפידה לתרום למגוון עמותות חברתיות, ביניהן: עמותת "אחרי" הדואגת לנוער לפני גיוס, עמותת "גדולים מהחיים" המגשימה חלומות לחולי סרטן ועמותת "לב חם" המציעה תרומה לנזקקים. מנכ"ל הסוכנות, אורן ניסטל, מתנדב בארגון "יזמים צעירים", ארגון ללא מטרת רווח המעודד בני נוער לחשיבה עצמאית ולעשייה כלכלית.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

הצוות המקצועי בסוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים מחויב לכל לקוח, ללא פשרות. קהל לקוחות הסוכנות יודע כי תמיד ישנו מישהו שדואג לו וייתן מענה בכל עת ובכל מצב. צוות הסוכנות מקפיד ללמוד ולדעת יותר, כמו גם להתעדכן בכל החדשות בתחומי הביטוח והפיננסים. עכשיו כשאתם יודעים שאתם בידיים טובות, צוות הסוכנות ישמח להתאים לכם מוצרים איכותיים, לענות על כל שאלה ופשוט להיות בשבילכם.
מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

גילוי נאות - ניסטל ביטוח ופיננסים

ניסטל ביטוח ופיננסים (להלן "הסוכנות"), מספקת שירותי שיווק פנסיוני, כהגדרתו בחוק הפיקוח על השירותים הפיננסיים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני) תשס"ה - 2005.

מידע נוסף

לקוחות ממליצים

הסוכנות מקפידה על מתן שירות ברמה גבוהה, מענה מהיר, איכותי ומקצועי לכל לקוח. הלקוחות שלנו יודעים שיש להם על מי לסמוך. אתם מוזמנים לקרוא כאן מכתבי תודה מלקוחותינו המרוצים.
מידע נוסף